פיתוח AI ו- Deep Learning

ההרשמה סגורה! לקבלת פרטים על המחזור הזה יש להשאיר פרטים מטה

השאירו פרטים
תוכנית מתקדמת ליוצרי AI – המתכנתים.ות שמובילים.ות את המהפכה העולמית

תחום ה AI הפך להיות אחד המנועים המרכזיים של ההייטק וספינת הדגל של התפתחות הכלכלה העולמית. נפתחים סטארטפים רבים בתחום המחפשים מפתחי.ותAI , וגם חברות ענק מגייסות את המתכנתים.ות המצטיינים.ות בתחום. הבינה המלאכותית מחוללת מהפכה בעולם, והיא תתעצם עוד יותר בשנים הקרובות. מפתחי.ות תוכנה שמחפשים.ות אתגר רוצים.ות להיכנס לתחום, להשתלב במהפכה, להנות מהעניין המקצועי וגם מדרגות השכר של העוסקים בו. כדי לעשות זאת יש ללמוד את צורת החשיבה הייחודית לפיתוח Machine Learning השונה מתכנות בתחומים אחרים, להכיר את הכלים והטכנולוגיות בתחום, ולחוות Hands-On איך מפתחים Deep Learning ו Artificial Neural Networks. את כל אלה נעשה במהלך התוכנית.

התוכנית היא חלק מהמחויבות של Google להנגשת טכנולוגיות בינה מלאכותית מתקדמות לכל אחד, באופן בטוח ובשיתוף פעולה עם התעשיה, ולאפשר לאחרים לפתח חדשנות ולצמוח כדי שיוכלו לפתח טכנולוגיות פורצות דרך ולפתור אתגרים מורכבים.

על התוכנית

זוהי תוכנית ממוקדת ומעשית מאד, למתכנתים.ות עם ניסיון, ומטרתה להקנות את בסיס הידע הנדרש להשתלבות בצוותים המפתחים את מערכות ה-AI  בתעשייה. הלמידה בתוכנית תהיה דינמית ומהירה ותכלול תכנות רב בכיתה ובבית בסיוע של אנשי מקצוע מנוסים.

התוכנית כוללת הרצאות של מומחי ידע מהאקדמיה, מGoogle וחברות נוספות, וכן מימוש של פרויקטים המבוססים על קוד פתוח ועל ממשקים לשירותי AI כמו Gemini ו Vertex AI.

המשתתפים ירכשו תובנות יסודיות בלמידת מכונה, יכירו שימושי  AI שונים, ויקבלו בסיס להמשך לימוד עצמי והתפתחות בתחום. נלמד על מודלים, אלגוריתמים, טכניקות וכלים עיקריים לפיתוח של מודלי AI ולשילובם במערכות תוכנה.
במסגרת התוכנית נלמד איך לאמן רשתות נוירונים עמוקות באמצעות כמויות גדולות של נתונים וכיצד לבדוק את ביצועיהן. נחווה "בידיים" איך להשתמש בספריות פיתוח מקובלות כמו Keras ,TensorFlow, PyTorch  NumPy ו  Pandas.  נכיר ארכיטקטורות מוכרות של מודלי AI כמו Convolutional Neural  Networks  וTransformers . נלמד איך להתאים את מודלי ה AI למכשירי קצה באמצעות TF Lite ואיך לפרוס שרותי AI יציבים ומהירים באמצעות תשתיות הענן של Google .התוכנית תעמיק בכמה חזיתות של שימושי AI  בתעשייה כגון: מודלי שפה גדולים LLMs ,זיהוי תבניות במידע טבלאי, ראייה ממוחשבת ו Reinforcement Learning.

סילבוס התוכנית
מבנה התוכנית:
 • יוני 2024
  *נתון לשינויים
 • התוכנית תתקיים במבנה היברידי, פרונטלי בתל אביב ואונליין.
 • ראשון 09:00-15:00 (פרונטלי)| שלישי 16:00-20:00 (אונליין)
 • הרצאות*, סדנאות העשרה, תרגולים ופרויקט מעשי
  *ההרצאות בעברית וחומרי הלימוד באנגלית.
למי מתאימה התוכנית?

התוכנית מיועדת לבעלי.ות יכולת חשיבה אנליטית טובה, עם ניסיון בתכנות, הבקיאים.ות בשפת פיתון. גם ניסיון עשיר בשפת תכנות אחרת כמו Java או C/C++ יכול להיות מספק, אבל במקרה כזה המשתתף.ת נדרש.ת ללמוד ולתרגל פיתון בעצמו.ה, לפני תחילת התוכנית. (בתוכנית יוצג קוד מורכב בפייתון, אך לא תינתן הדרכה בסיסית בשפה). התוכנית מכוונת לקהלי יעד שונים.

הצטרפו אלינו במידה והינך משתייך.ת לאחת מתוך 6 הקבוצות הבאות:

בעלי.ות ניסיון בתכנות

 •  ניסיון מעשי של שנתיים לפחות
 • יוצאי.ות יחידות טכנולוגיות בצבא
 • מתכנתים ומתכנתות צעירים ומבריקים, גם ללא ניסיון בהייטק, בעלי כישורים בולטים במיוחד עם ציוני בגרות (בממוצע ציונים גבוה מ-90)/פסיכומטרי (680 ומעלה)

 

בעלי.ות תארים

 • בוגרי ובוגרות תואר ראשון במדעי המחשב או בהנדסת חשמל בממוצע ציונים גבוה מ85.
 • בוגרי ובוגרות תואר ראשון מאוניברסיטאות בלבד במתמטיקה, פיסיקה, ומקצועות הנדסיים בממוצע ציונים גבוה מ85, ועם ניסיון בתכנות (גם מהלימודים).
 • בעלי.ות תארים מתקדמים (תואר שני ואילך) במקצועות מדעיים, ביולוגיה או רפואה, בממוצע ציונים גבוה מ80, וניסיון בתכנות (גם מהלימודים).

הכירו את ראשי התוכנית

ד"ר ברק אור

מנהל אקדמי של קורס פיתוח AI ו – Deep Learning
לפרופיל הלינקדאין

ורד מורנו בן-שחר

מנהלת התוכנית
לפרופיל הלינקדאין
שאלות ותשובות
 • מהי עלות תכנית AI?

  מחיר התוכנית 27,850  ₪ כולל מע"מ

  במסגרת ההירתמות של חברות Google ואוניברסיטת רייכמן למען יצירת שוויון ושילוב של הון אנושי ואיכותי, מיומן ומגוון בתעשיית הייטק הישראלית, אנחנו מעניקים מגוון מלגות עידוד בגובה 60%-94% למי שיעמדו בתנאי היעד ויימצאו זכאים על ידי ועדת המלגות.

  מלגות העידוד יינתנו למי שיימצאו מתאימים, ובהם אוכלוסיות בתת ייצוג בתעשיית הייטק, כולל נשים, אוכלוסיות גיוון, אנשים מהפריפריה הגיאו-חברתית ו/או מי שהרקע הכלכלי-חברתי מאתגר עבורם, ושמעוניינים להשתלב לראשונה בתפקידים ובתעשיית ההייטק ולעבוד בתחום הנלמד. תינתן עדיפות לתושבי ישראל המגיעים מישובים שהוגדרו כישובים מפונים על ידי מדינת ישראל*.

   

  *תושבי עוטף ישראל, שמגיעים מישובים שהוגדרו כישובים מפונים על ידי מדינת ישראל, שיעברו את תהליכי המיון בהצלחה ושיעמדו בקריטריונים, יזכו למלגת עידוד בגובה של 94%.

   

  • כדי להבטיח סיכויי הצלחה גבוהים בתוכנית ובהגשמת החזון, הזכאות למלגה תיבחן לאחר הצלחת המועמדים והמועמדות במבחנים המקצועיים, ולאחר הראיונות האישיים.
  • המעוניינים.ות במלגה יידרשו להגיש בקשה למלגה ולהנפיק מסמכים ואישורים שלהם ושל משפחתם, בהתאם לדרישת התוכנית, בשלבים המתקדמים בתהליך המיון.
  • ועדת המלגות בוחנת כל מקרה לגופו ותשובה תינתן בשלבים המתקדמים של תהליכי המיון.
  • מלגות קיום למשך תקופת ההכשרה יינתנו במקרים מסוימים, בהתאם להמלצת וועדת המלגות. גובה מלגת הקיום משתנה מהכשרה להכשרה ותלוי במצב הסוציו-אקונומי של המשתתף/ת.
  • שכר הלימוד המלא או היחסי, ישולם רק אחרי הקבלה הרשמית לתוכנית.
  • תינתן אפשרות לשלם בתשלומים בכפוף לתקנון שכ"ל.
  • אין כפל מבצעים.
  • אין עלות נוספת בגין הקורס באנגלית, עבור מי שיידרש לעבור אותו כתנאי סף לקבלה לתוכנית.
  מה כוללת תכנית הלימודים של AI?

  לעיון בסילבוס – לחצו כאן 

  היכן ומתי מתקיימים לימודי תכנית AI?

  ימי ראשון 09:00-15:00 פרונטלי בGoogle for Startups Campus TLV

  ימי שלישי 16:00-20:00 – אונליין

  האם אוכל לעבוד תוך כדי תוכנית AI?

  התוכנית מתאימה למעוניינים.ות ללמוד ולעבוד במקביל. עם זאת, מדובר בתוכנית אינטנסיבית המחייבת הגעה לשיעורים והגשת פרויקטים. ככזאת, היא מיועדת לאנשים שיכולים להתמקד בלמידה ולהשקיע שעות נוספות מעבר לשעות השיעורים והתרגולים.

  *אנו ממליצים לתאם מראש מול מקום העבודה

  איזו תעודה מוענקת בסיום תוכנית AI?

  בתום התוכנית ועם ביצוע כלל המטלות תוענק תעודת גמר, חתומה על ידי בית הספר להייטק של Google ואוניברסיטת רייכמן.

  מהם שלבי המיון?
  1. מילוי שאלון בצירוף אסמכתאות: קו״ח ו/או פרופיל לינקדאין מלא, וגליון ציונים / תעודת בגרות.
  2. משימת בית
  3. מבחני כישורים ויכולת חשיבה
  4. ראיון אישי עם הנהלת התוכנית