פיתוח AI ו- Deep Learning

תוכנית מתקדמת ליוצרי AI - בואו להיות חלק ממהפכת הטכנולוגיה העולמית

ההרשמה פתוחה! להתחלת תהליך הקבלה יש למלא שאלון הרשמה

שאלון הרשמה
תוכנית מתקדמת ליוצרי AI – בואו להיות חלק ממהפכת הטכנולוגיה העולמית

תחום ה AI הפך לאחד המנועים המרכזיים של ההייטק וספינת הדגל של התפתחות הכלכלה העולמית. סטארטפים רבים בתחום מחפשים מפתחי.ות AI, וגם חברות ענק מגייסות את המתכנתים.ות המצטיינים בתחום. הבינה המלאכותית מחוללת מהפכה בעולם, והיא תתעצם עוד יותר בשנים הקרובות. מפתחי.ות תוכנה שמחפשים אתגרים רוצים להיכנס לתחום, להשתלב במהפכה, להנות מהעניין המקצועי ומרמת השכר של העוסקים בו. כדי לעשות זאת יש ללמוד את צורת החשיבה הייחודית לפיתוח Machine Learning השונה מתכנות בתחומים אחרים, להכיר את הכלים והטכנולוגיות בתחום, ולחוות Hands-On איך מפתחים Deep Learning ו Artificial Neural Networks. את כל אלה נעשה במהלך התוכנית. 

התוכנית היא חלק מהמחויבות של Google להנגשת טכנולוגיות בינה מלאכותית מתקדמות לכל אחד, באופן בטוח ובשיתוף פעולה עם התעשיה, ולאפשר לאחרים לפתח חדשנות ולצמוח כדי שיוכלו לפתח טכנולוגיות פורצות דרך ולפתור אתגרים מורכבים. 

על התוכנית

זוהי תוכנית ממוקדת ומעשית מאד, המיועדת למתכנתים.ות עם ניסיון, ומטרתה להקנות את בסיס הידע הנדרש להשתלבות בצוותים המפתחים את מערכות ה-AI  בתעשייה. הלמידה בתוכנית תהיה דינמית ומהירה ותכלול תכנות רב בכיתה ובבית בליווי אנשי מקצוע מנוסים. 

התוכנית כוללת הרצאות של מומחי ידע מהאקדמיה, מ Google וחברות נוספות, וכן מימוש של פרויקטים המבוססים על קוד פתוח ועל ממשקים לשירותי AI כמו Gemini ו-Vertex AI. 

המשתתפים ירכשו תובנות יסודיות בלמידת מכונה, יכירו שימושי  AI שונים, ויקבלו בסיס להמשך לימוד עצמי והתפתחות בתחום. נלמד על מודלים, אלגוריתמים, טכניקות וכלים עיקריים לפיתוח של מודלי AI ולשילובם במערכות תוכנה.
במסגרת התוכנית נלמד איך לאמן רשתות נוירונים עמוקות באמצעות כמויות גדולות של נתונים וכיצד לבדוק את ביצועיהן. נחווה "בידיים" איך להשתמש בספריות פיתוח מקובלות כמו Keras ,TensorFlow PyTorch , NumPy ו  Pandas.  נכיר ארכיטקטורות מוכרות של מודלי DL כמו Convolutional Neural  Networks  וTransformers . נלמד איך להתאים את מודלי ה AI למכשירי קצה באמצעות TF Lite ואיך לפרוס שרותי AI יציבים ומהירים באמצעות תשתיות הענן של Google .התוכנית תעמיק בכמה חזיתות של שימושי AI  בתעשייה כגון: מודלי שפה גדולים LLMs ,זיהוי תבניות במידע טבלאי, ראייה ממוחשבת ו Reinforcement Learning.   

סילבוס התוכנית
מבנה התוכנית:
 • פתיחת תכנית: 15.9.24
  סיום: 22.12.24
 • 28 מפגשים, מודל למידה היברידי
  ראשון 09:00-15:00 (פרונטלי)| שלישי 16:00-20:00 (אונליין)
 • המפגשים יתקיימו במרכז יצחק רבין, חיים לבנון 8, תל אביב
  מספר דק הליכה מתחנת רכבת "ת"א אוניברסיטה"
 • הלימודים כוללים הרצאות, סדנאות העשרה, תרגולים ופרויקט מעשי
  הרצאות בעברית וחומרי הלימוד באנגלית
 • *ייתכנו שינויים
למי מתאימה התוכנית?

התוכנית מיועדת לבעלי.ות יכולת חשיבה אנליטית טובה, עם ניסיון בתכנות, הבקיאים בשפת פייתון. גם ניסיון עשיר בשפת תכנות אחרת כמו Java או C/C++ יכול להיות מספק, אבל במקרה כזה המשתתפים נדרשים ללמוד ולתרגל פייתון בעצמם, לפני תחילת התוכנית. (בתוכנית יוצג קוד מורכב בפייתון, אך לא תינתן הדרכה בסיסית בשפה). התוכנית מכוונת לקהלי יעד שונים. הצטרפו אלינו במידה והינכם משתייכים לאחת מהקבוצות הבאות:  

בעלי.ות ניסיון בתכנות

 •  ניסיון מעשי של שנתיים לפחות
 • יוצאי.ות יחידות טכנולוגיות בצבא 
 • מתכנתים ומתכנתות צעירים ומבריקים, גם ללא ניסיון בהייטק, בעלי כישורים בולטים במיוחד עם ציוני בגרות (בממוצע ציונים גבוה מ-90)/פסיכומטרי (680 ומעלה)  

 

בעלי.ות תארים

 • בוגרי.ות תואר ראשון במדעי המחשב או בהנדסת חשמל בממוצע ציונים גבוה מ85. 
 • בוגרי.ות תואר ראשון מאוניברסיטאות בלבד במתמטיקה, פיסיקה, ומקצועות הנדסיים בממוצע ציונים גבוה מ85, ועם ניסיון בתכנות (גם מהלימודים). 
 • בעלי.ות תארים מתקדמים  (תואר שני ואילך) במקצועות מדעיים, ביולוגיה או רפואה, בממוצע ציונים גבוה מ80, וניסיון בתכנות (גם מהלימודים). 
תהליך קבלה לתוכניות

כדי להתקבל לתוכניות שלנו, יש לעבור תהליך קבלה שכולל מספר שלבים.
תהליך המיון נועד לוודא את התאמתך לתוכנית, לאתר פוטנציאל למקצוע, ולאפשר לך טעימה קטנה מהתחום הנלמד. תהליך המיון אינו דורש נסיון קודם.
בהצלחה!

שאלון הרשמה

מילוי פרטים אישיים ורקע כללי

כ-15 דק׳

שאלון הרשמה
שיחה אישית

הזדמנות להכיר
*ייתכן מבחן מקצועי במידת הצורך

כחצי שעה

קבלה לתוכנית

איזה כיף! עכשיו הזמן להסדיר את התשלום/ להגיש בקשה למלגה

הכירו את צוות התוכנית

ד"ר ברק אור

מנהל אקדמי של קורס פיתוח AI ו – Deep Learning
לפרופיל הלינקדאין

ורד מורנו בן-שחר

מנהלת התוכנית
לפרופיל הלינקדאין
שאלות ותשובות
 • מהי עלות תכנית AI?

  מחיר התוכנית 27,850  ₪ כולל מע"מ 

  במסגרת ההירתמות של חברות Google ואוניברסיטת רייכמן למען יצירת שוויון ושילוב של הון אנושי ואיכותי, מיומן ומגוון בתעשיית הייטק הישראלית, אנחנו מעניקים מגוון מלגות עידוד בגובה 60%-94% למי שיעמדו בתנאי היעד ויימצאו זכאים על ידי ועדת המלגות. 

  מלגות העידוד יינתנו למי שיימצאו מתאימים, ובהם אוכלוסיות בתת ייצוג בתעשיית הייטק, כולל נשים, אוכלוסיות גיוון, אנשים מהפריפריה הגיאו-חברתית ו/או מי שהרקע הכלכליחברתי מאתגר עבורם, ושמעוניינים להשתלב לראשונה בתפקידים ובתעשיית ההייטק ולעבוד בתחום הנלמד. תינתן עדיפות לתושבי ישראל המגיעים מישובים שהוגדרו כישובים מפונים על ידי מדינת ישראל*. 

    

  *תושבי עוטף ישראל, שמגיעים מישובים שהוגדרו כישובים מפונים על ידי מדינת ישראל, שיעברו את תהליכי המיון בהצלחה ושיעמדו בקריטריונים, יזכו למלגת עידוד בגובה של 94%.  

   

  • כדי להבטיח סיכויי הצלחה גבוהים בתוכנית ובהגשמת החזון, הזכאות למלגה תיבחן לאחר הצלחת המועמדים והמועמדות במבחנים המקצועיים, ולאחר הראיונות האישיים. 
  • המעוניינים.ות במלגה יידרשו להגיש בקשה למלגה ולהנפיק מסמכים ואישורים שלהם ושל משפחתם, בהתאם לדרישת התוכנית, בשלבים המתקדמים בתהליך המיון. 
  • ועדת המלגות בוחנת כל מקרה לגופו ותשובה תינתן בשלבים המתקדמים של תהליכי המיון. 
  • מלגות קיום למשך תקופת ההכשרה יינתנו במקרים מסוימים, בהתאם להמלצת וועדת המלגות. גובה מלגת הקיום משתנה מהכשרה להכשרה ותלוי במצב הסוציו-אקונומי של המשתתף/ת. 
  • שכר הלימוד המלא או היחסי, ישולם לשלם רק אחרי הקבלה הרשמית לתוכנית. 
  • תינתן אפשרות לשלם בתשלומים בכפוף לתקנון שכ"ל. 
  • אין כפל מבצעים. 
  • אין עלות נוספת בגין הקורס באנגלית, עבור מי שיידרש לעבור אותו כתנאי סף לקבלה לתוכנית. 
  מה כוללת תכנית הלימודים של AI?

  לעיון בסילבוס – לחצו כאן 

  היכן ומתי מתקיימים לימודי תכנית AI?

  ימי ראשון 09:00-15:00 פרונטלי במרכז יצחק רבין בתל אביב 

  ימי שלישי 16:00-20:00 – אונליין 

  האם אוכל לעבוד תוך כדי תוכנית AI?

  התוכנית מתאימה למעוניינים.ות ללמוד ולעבוד במקביל. עם זאת, מדובר בתוכנית אינטנסיבית המחייבת הגעה לשיעורים והגשת פרויקטים. ככזאת, היא מיועדת לאנשים שיכולים להתמקד בלמידה ולהשקיע שעות נוספות מעבר לשעות השיעורים והתרגולים. 

  *אנו ממליצים לתאם מראש מול מקום העבודה 

  איזו תעודה מוענקת בסיום תוכנית AI?

  בתום התוכנית ועם ביצוע כלל המטלות תוענק תעודת גמר, חתומה על ידי בית הספר להייטק של Google ואוניברסיטת רייכמן. 

  מהם שלבי המיון?
  1. מילוי שאלון בצירוף אסמכתאות: קו״ח ו/או פרופיל לינקדאין מלא, וגליון ציונים / תעודת בגרות.
  2. משימת בית
  3. מבחני כישורים ויכולת חשיבה
  4. ראיון אישי עם הנהלת התוכנית